اولین مرحله برای بالا بردن امنیت خانه ها استفاده از یک قفل مناسب است، سرمایه گذاری برای خرید یک قفل جدید که از تکنولوژی های جدید برای محافظت از ورودی ها استفاده میکنند باعث افزایش راحتی و امنیت خانه ها میشود. اما علاوه بر قفل های با تکنولوژی جدید و قفل الکترونیکی میتوان از روش های دیگری برای افزایش امنیت خانه استفاده کرد که در این نوشته به آنها میپردازیم.

استفاده از چشمی درب

استفاده کردن از چشمی مناسب روی درب ورودی آپارتمان این اجازه را به شما میدهد که بتوانید پیش از بازکردن درب از وقایع بیرون از خانه مطلع شوید، در این حالت زمانی که تهدیدات امنیتی وجود داشته باشد میتوانید آنها را از طریق چشمی مشاهده کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن محصولات جدید این روز ها انواع جدیدی از چشمی های درب دیجیتال به بازار آمده اند که زمانی که از آنها استفاده میکنید دیگر نیازی نیست که تا پشت درب بروید تا بتوانید درب را باز کنید و از راه دور میتوانید از واقعی که در بیرون از خانه اتفاق می افتد مطلع شوید.

استفاده از آرام بند

همانطور که از اسم این وسیله مشخص است استفاده از این وسیله باعث میشود که زمانی که درب را میبندید صدای بلندی تولید نکند، همچنین زمانی که از آنها استفاده میکنید درب به صورت اتوماتیک بسته میشود و خیالتان از بابت بسته بودن و قفل بودن درب راحت خواهد شد.

استفاده از رویی مقاوم برای قفل ها

امنیت قفل های درب تا حد زیادی به مقاومت خودشان بستگی دارد، اینکه نتوان به راحتی قفل را با استفاده از فشار باز کرد خود یکی از دلایلی است که باعث افزایش امنیت آپارتمانتان میشود.

استفاده از DOOR BAR

Door Bar ها به مجموعه از پیچ و مهره های تقویت شده گفته میشود که برای افزایش امنیت درب ها به کار میروند. استفاده از آنها باعث میشود که مقاومت درب در برابر شکستن افزایش پیدا کند. و در برابر نیروی بیش از حد مقاومت داشته باشد.

برای اطلاع از سطح امنیت خانه های هوشمند کلیک کنید.

استفاده از زنجیر درب

زمانی که از این وسیله کاربردی استفاده میکنید، حتی اگر فردی که پشت درب قرار دارد کلید داشته باشد نمیتواند وارد شود، و زنجیر مانع ورود آنها خواهد شد.

استفاده از شب بند

شب بند مقاومت درب ورودی آپارتمان شما را تا حد زیادی افزایش خواهد داد مناسب افرادی است که کودک یا سالمندانی را که در برابر تهدیدات خارجی مقاومت ندارند مناسب است.

برای اینکه بتوان امنیت فضای داخلی خانه و یا اتاق ها را تامین کرد باید با استفاده از روش هایی امنیت درب های ورودی را بالا ببریم همچنین در ادامه به بررسی قفل های هوشمند میپردازیم…