یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب هتل ها، ایمن بودن آنها است، مسافران اگر اطمینان نداشته باشند که در هتل امنیت و آرامش دارند نمیتوانند با خیال راحت در آنها اقامت داشته باشند… آغازی برای ایمن سازی هتل ها با قفل های کارتی! با این مقاله همراه باشید.

همه ترجیح میدهند که زمانی که برای مسافرت به شهر جدیدی سفر میکنند، وسایلی که به همراه دارند در جای ایمنی باشد، چرا که هیج کس دوست ندارند بدون پول و وسایلش در شهری اقامت داشته باشد.

یکی از روش ها برای افزایش امنیت هتل ها استفاده از دستگیره های کارتی است که راه حل های مقرون به صرفه ای برای افزایش امنیت محسوب میشود، استفاده از آنها علاوه بر اینکه میتواند روی امنیت تاثیر داشته باشد،موجب سهولت در دسترسی هم خواهد شد.

دستگیره کارتی چیست؟

دستگیره های کارتی، یکی از انواع قفل الکترونیکی هستند که با روش دسترسی کارت عمل میکنند. عموما از این قفل ها برای افزایش امنیت دسترسی به درب ها در مراکز عمومی استفاده میشود. که با افزایش دادن امنیت باعث میشود که سارقان به هیچ عنوان نتوانند به درب های ورودی دسترسی داشته باشند.

دلایل امنیت بالای دستگیره های کارتی در مقایسه با قفل های مکانیکی

استفاده از قفل های مکانیکی قدیمی میتواند امنیت را تاحدی تامین کند اما تمام سارقان به روش های بازکردن این قفل ها آشنایی دارند و برای باز کردن آنها نیاز به زحمت زیادی ندارند، اما قفل های کارتی از تکنولوژی های جدیدتری استفاده میکنند، که به راحتی قابل هک کردن نیستند و سارقان نمیتوانند آنها را باز کنند.

برای انتخاب قفل های هوشمند کارتی باید نکاتی را در نظر داشته باشید، تا خیالتان از بابت دسترسی امن به اتاق های هتلتان راحت باشد. با استفاده از این دستگیره ها میتوانید برای هر فردی یک دسترسی مشخص تعیین نمایید تا به اتاق های شما دسترسی داشته باشنند، اینطور حتی اگر یکی از کارت ها گم شود میتوان به سادگی آن را باطل کرد و نیازی به تغییر کامل کارت نیست.