دستگیره دیجیتال

چرا درب ها را به دستگیره دیجیتال مجهز کنیم؟

دستگیره های دیجیتال دستاورد سال های اخیر شرکت های بزرگ و مطرح دنیاست که به زودی جای خود را در میان ملزومات ساختمان های مختلف باز کرد. تاکنون قابلیت های ارائه شده در مدل های متنوع دستگیره دیجیتال آسودگی خاطر را برای افراد زیادی فراهم کرده است و از نگرانی آن ها بابت امنیت محل کار یا زندگی خود کاسته است.

اما بیشتر با قابلیت های دستگیره دیجیتال آشنا شویم:

دستگیره های معمولی به راحتی با کلید باز می شوند و از نظر امنیت امتیاز قابل توجهی به خود اختصاص نمی دهند اما دستگیره های دیجیتال به رمز ، کارت و اثر انگشت مجهز شده اند که امکان ورود غیر مجاز را کاهش می دهند. رمز ۴ تا ۱۲ رقمی قفل هوشمند ، اثر انگشت انحصاری هر فرد و کارت راه های باز کردن یک قفل دیجیتال است که امنیت را به میزان قابل قبولی بهبود بخشیده است.

در برخی قفل های هوشمند علاوه بر این امکانات می توان از بلوتوث و ریموت نیز برای باز کردن درب استفاده نمود که راحتی را در کنار امنیت فراهم می کند. اگر یکی از اعضای خانواده شما فرد سالخورده ای است که توصیه می کنیم از دستگیره دیجیتال برای درب منزل تان استفاده نمایید.

دستگیره دیجیتال

سیستم امنیتی قفل هوشمند به راه های باز کردن آن محدود نمی شود بلکه قابلیت های دیگری این مهم را برای ما فراهم می کند. سیستم ضد سرقت ، ضد شوک و اعلان حریق ویژگی مشترک بسیاری از قفل های دیجیتال است.

سیستم ضد سرقت تکرار رمز ، کارت یا اثر انگشت اشتباهی را هشدار می دهد؛ دستگیره را قفل می کند و اجازه ورود نمی دهد. سیستم ضد شوک نسبت به ولتاژ بیش از حد حساس بوده و آن را تلاش برای ورود غیر مجاز به حساب می آورد؛ در این حالت نیز دستگیره دقایقی کوتاه قفل می شود. بروز آتش سوزی هم یکی از حوادث ناگوار است که با وجود قفل دیجیتال تا حدی می توان آسیب های ناشی از آن را کاهش داد.

انواع دستگیره دیجیتال با باطری های قلمی کار می کند که این باطری می تواند به مدت یک سال پاسخ گوی انرژی مورد نیاز این دسته قفل ها باشد. یک هفته پیش از پایان عمر باطری نیز دستگاه هشدار می دهد که لازم است در این مدت باطری را تعویض نمایید. اما چنانچه در این مدت تعویض باطری انجام نشود می توانید با یک باطری V9 دستگیره دیجیتال را روشن نمایید.

در برخی مدل های دستگیره دیجیتال امکان گزارش گیری فراهم شده که می توانید به ورود و خروج افراد دسترسی داشته باشید. این قابلیت در محیط های کاری بسیار کاربرد دارد. و بسیاری امکانات دیگر که می توانید برای آشنایی بیشتر به صفحه هر یک از محصولات مراجعه نمایید.

دستگیره دیجیتال

با کیفیت ترین دستگیره های دیجیتال

از میان برندهای موجود در بازار بی شک می توان عنوان با کیفیت ترین دستگیره های دیجیتال را به برندهای یوکا و گیت من اختصاص داد. قفل هوشمند یوکا محصول کره جنوبی است که علاوه بر امکانات امنیتی بسیار کاربردی که یکی از مهم ترین دغدغه های بشر امروزی را تا حد قابل توجهی بهبود می بخشد، از زیبایی منحصر بفردی نیز برخوردار است.

مدل های متنوع دستگیره دیجیتال یوکا تصویری به یاد ماندنی از ورودی منزل یا محل کار شما به جای می گذارد.

ظرافت و زیبایی این دستگیره در کنار قابلیت های آن که خیال شما را از حفظ امنیت منزل تان راحت می کند انتخاب مناسبی برای افرادی است که همواره چمدان آن ها برای سفر آماده است. اگر شما هم معمولا در منزل نیستید ، بخشی از زندگی خود را در سفر گذران می کنید و نگران امنیت منزل تان هستید دستگیره های معمولی خود را با دستگیره دیجیتال تعویض نمایید. درب منزل شما از هر نوعی باشد فلزی ، چوبی ، شیشه ای و … ، دستگیره دیجیتال را می توان روی آن نصب نمود بدون آن که آسیبی به درب وارد شود.

اگر می خواهید مانع خروج کودکتان از منزل شوید قفل کودک قفل هوشمند یوکا به کمک شما می آید. راحت ترین راه برای باز کردن قفل ، اثر انگشت می باشد که با ورود تکنولوژی بیومتریک به سیستم دستگیره دیجیتال این مهم فراهم شده است. اثر انگشت شما تنها به خودتان و نه هیچ فرد دیگری تعلق دارد؛ مانند رمز یا کارت و کلید فراموش نمی شود، امکان جعل آن وجود ندارد ، ورود غیر مجاز از طریق درب مجهز به قفل اثر انگشت غیر ممکن می شود و … ؛ این موارد دلایل کافی هستند تا دستگیره دیجیتال یوکا را برای محل زندگی یا کار خود انتخاب کنیم.

برند دیگری که از آن به عنوان با کیفیت ترین دستگیره دیجیتال یاد شد گیتمن است که در مدل های متنوع با امکانات بسیار کاربردی و مفید و با ظاهری جذاب ارائه شده است.

ریموت و امکان باز کردن درب بدون آن که فرد از جای خود بلند شود، در قفل الکترونیکی گیتمن ، این قفل را برای خانواده هایی که یکی از اعضای آن معلول باشد یا فرد سالخورده ای در جمع خود دارد به وسیله ای بسیار کاربردی تبدیل کرده است.

با مدل های متنوع دستگیره دیجیتال یوکا و گیتمن در سایت ddlock آشنا شوید.

در چه مکان هایی از دستگیره دیجیتال استفاده کنیم؟

آنچه مطرح شد مزایای استفاده از دستگیره دیجیتال بود اما این دستگیره ها را در چه مکان هایی می توان استفاده نمود؟

اگر می خواهید ورود به یک مکان در اداره یا شرکت خود را به افراد خاصی محدود کنید بهترین پیشنهاد استفاده از قفل اثر انگشت است که تنها همان افراد مورد نظر شما امکان ورود خواهند داشت و نمی توانند کلید خود را در اختیار فرد دیگری قرار دهند؛ زیرا کلید آن ها اثر انگشت شان است.

اما مهم تر آنکه در برخی دستگیره های دیجیتال می توانید گزارشی از این ورود و خروج در اختیار داشته باشید.

دسته دیگر دستگیره ها ، قفل کارتی است که کار را هم برای پرسنل هتل و هم برای مهمانان راحت کرده است. مدت اقامت شما در هتل و مشخصات اتاق تان در کارت ثبت می شود که این امر هم به انجام وظایف توسط پذیرش هتل سرعت می بخشد و هم امنیت مهمان را در اتاقش فراهم می کند.

دستگیره دیجیتال

در محیط های کاری مختلف نیز می توان از دستگیره های دیجیتال استفاده نمود. رمز ، کارت و اثر انگشت امنیت و راحتی قابل توجهی فراهم نموده و قفل دیجیتال را به یکی از وسیله های ضروری در محیط های مختلف تبدیل کرده اند. در آزمایشگاه ها برای کنترل رفت و آمد افراد به مکان هایی که تنها افراد خاصی اجازه ورود دارند می توان از قفل هوشمند استفاده نمود.

در مدارس و دانشگاه ها نیز قفل های دیجیتال کاربرد دارد؛ به جای آنکه کلید یه اتاق را به تعداد اساتید تهیه کنید اثر انگشت آن ها را در قفل اثر انگشت تعریف کنید. در بسیاری اداره های دولتی و خصوصی انواع قفل دیجیتال نصب شده است. به این ترتیب نه تنها برای استفاده از قفل الکترونیکی در منزل و محیط کاری خود محدودیتی ندارید بلکه درب شما از هر نوعی باشد می توانید آن را به دستگیره دیجیتال مجهز نمایید.

پشتیانی و خدمات پس ار فروش دستگیره دیجیتال

قفل های هوشمند و دستگیره های موجود در ddlock با گارانتی یوکا ارائه شده است که از معتبرترین گارانتی های قفل دیجیتال در بازار ایران است. خدمات پس از فروش و پشتیبانی ما نیز علاوه بر کارایی و زیبایی انواع دستگیره دیجیتال ، تجربه دل نشینی از کار با قفل دیجیتال برای شما فراهم می آورد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دستگیره های دیجیتال با ما در تماس باشید. همکاران ما همواره آماده پاسخ گویی به سوالات شما و مشاوره برای انتخاب بهترین قفل دیجیتال متناسب با نیاز شما می باشند.