قفل کارتی گزینه ی مناسبی برای هتل ها هستند. قفل هتلی دارای حافظه ای هستند که زمان باز و بسته شدن درب را به خاطر می سپارد و دیگر نیازی نیست عبور و مرور در پذیرش هتل چک و یادداشت شود. هم چنین، زمانی که درب اتاق بسته شود این قفل ها به صورت خودکار درب اتاق را قفل می کنند و دیگر نیازی نیست نگران باز ماندن درب اتاق خود باشید.

مزایای قفل کارتی هتلی

قفل کارتی بر خلاف قفل های مکانیکی کلید ندارند و تنها باید یک کارت بسیار سبک را با خود به همراه داشته باشید. این قفل ها که معمولا به شکل کارت های زیبا و کم حجم هستند تردد مسافران هتل را به مراتب آسان تر می کنند.

اگر به هر دلیلی کارت اتاق محل اقامت خود را گم کردید به پذیرش اطلاع دهید تا کارکنان هتل و یا مدیریت با استفاده از کارت خود درب اتاق شما را باز کنند. این کارت ها غیر قابل تکثیر هستند و در صورتی که کارتی گم شود فوری از کار می افتد تا دیگر درب اتاق را شخص دیگری باز نکند.

زمانی که در سفر هستید حمل کردن کلید و یا حفظ کردن رمز برای شما کار راحتی نیست. قفل هتلی کار شما را راحت کرده اند و شما تنها با استفاده از یک کارت می توانید به اتاق خود وارد شوید.

کارکنان هتل نیز از این کارت ها برای تردد به بخش های مختلف هتل استفاده می کنند و مدیریت هتل می تواند با برنامه ریزی کارت ها به کارکنان خود اجازه ی دسترسی به یک بخش را بدهد و یا آنها را از ورود به یک بخش منع کند. با پیشرفت تکنولوژی این قفل ها یکی از بهترین گزینه ها برای سیستم ایمنی هتل ها می باشند.