یکی از انواع قفل هایی که در مراز عمومی و یا باشگاه های ورزشی استفاده میشود قفل باشگاهی است، این دستگیره ها یکی از انواع قفل الکترونیکی هستند که امکان نصب روی کمد و کابینت را دارند.

قفل های باشگاهی را میتوان روی انواع درب ها مانند درب کمد های فلزی و چوبی نصب کرد. امروزه استفاده از این دستگیره ها در مراکزی مانند باشگاه های ورزشی که افراد باید لباس ها و وسائل ارزشمندشان را در کمد ها قرار دهند بسیار رواج یافته است.

این دستگیره ها معمولا از نوع کارتی هستند و با کارت عوضیت شما باز میشوند، اما هیچ محدودیتی در نصب آنها وجود ندارد و میتوان از رمز و کدهای امنیتی هم برای آنها استفاده کرد.

با همه گیر شدن استفاده از این محصول، امنیت این مراکز هم بالا رفته است و همین موضوع باعث شده است که مشتریان این مراکز هم افزایش بیابد و کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان افزایش پیدا کند.

از این قفل الکترونیکی در ادارات و مدارس هم برای نگهداری البسه و وسائل شخصی هم استفاده میشود.

قفل کمدی

زمان نصب این دستگیره ها یک کارت مادر تعریف میشود که فردی که این کارت را در دست داشته باشد میتواند در مواقع لزوم به تمام قفل ها دسترسی داشته باشد.
برای باز کردن قفل های کمدی در باشگاه ها و استخرها که نگهداری کارت کمی مشکل است، از دستبند های ضد آب استفاده میشود تا افراد دیگر نگران گم شدن کلید ها و یا کارت نباشند و خیالشان از بابت امنیت وسایل شخصی شان راحت باشد.

شرکت یوکا ارائه دهنده انواع قفل های هوشمند ، هتلی ، کمدی و قفل دیجیتالی است و داشتن سابقه درخشان از سال ها خدمت رسانی به مشتریان عزیر یکی از بهترین برندهای این محصول است. اگر قصد خرید این محصول را دارید میتوانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای خرید بهترین محصول مطابق نیازتان راهنمایی کنند.