امروزه، فلسفه ی تجاری صنعت هتلداری دچار تغییرات اساسی شده است. مواجه شدن با فرصت ها و چالش های جدید که یکی از آنها استفاده از قفل کارتی است گزینه ی مناسبی هم برای مهمان و هم برای هتل است. این مزیت به این صورت است که مهمانان می توانند از خدمات بهتر استفاده کنند و هتل می تواند پذیرای مهمانان بیش تری باشد. در ادامه این مقاله مزایای استفاده از قفل الکترونیکی در هتل ها آمده است:

مزیت ۱ بالا بردن کیفیت خدمات با استفاده از قفل کارتی

قفل های کارتی تجربه ی جدیدی را برای مهمانان فراهم می کنند. مهمانان می تواند بدون نیاز به هر گونه کاری تنها با استفاده از برنامه ی موبایل، کارت و یا کامپیوتر مستقیما در اتاق خود را باز کنند و راحتی را تجربه کنند.

مزیت ۲  بالا بردن کیفیت کار

با استفاده از قفل الکترونیکی بی سیم، دیگر نیازی نیست به پذیرش هتل مراجعه کنید. بعد از اینکه اتاقی را در اینترنت رزرو کردید، مستقیما ورود خود را می زنید و با استفاده از قفل الکترونیکی رمز دار یا کارتی ورود خود را میزنید و کار خود را آسان می کنید و همچنین میتوانید هزینه ها را کاهش می دهید.

بهبود سیستم مدیریت هتل با استفاده از قفل کارتی

قفل هتلی کارتی ضمانت خوبی برای امنیت هتل هستند و سیستم امنیتی در مدیریت هتل را بالاتر می برند. این قفل ها به این دلیل که از سیستم بی سیم برای  کنترل از راه دور استفاده میکنند به راحتی توسط کارکنان هتل قابل دسترسی هستند و آنها می توانند آنها را باز و بسته کنند و عملیات های متفاوتی را انجام دهند.

قفل های سنتی این مزایا را دارا نیستند و از آنجایی که به عصر تکنولوژی وارد شده ایم برای پیش رفتن با آن باید قفل های سنتی را به قفل های هوشمند تغییر دهیم.