قفل کارتی یکی از انواع قفل های دیجیتال است که با نصب آن می توانید از مزایای زیاد آن بهره بگیرید . اما قفل کارتی چه مزایای نسبت به انواع قفل ها دارد ؟

۱- با نصب قفل دیگر نیازی به استفاده از کلیدهای دست و پا گیر ندارید

در شرایطی که که قفل را روی درب محل کارتان نصب می کنید دیگر نیاز نیست برای ردیبای کارکنان از دستگاه های حضور و غیاب استفاده کنید و کارکنان به وسیله باز کردن قفل با کارت مخصوص به خودشان به نوعی حضور و غیاب خودشان را انجام می دهند .پس به جای اینکه به آنها کلید بدهید با استفاده از نرم افزار و کارت به آنها دسترسی برای ورود می دهید. با این روش دیگر نگران اینکه کدام کلید دست چه کسی است هم نخواهید بود.

۲ کاربری آسان تر قفل نسبت به انواع دیگر

درب هایی که با کلید باز و بسته می شوند مشکل ساز هستند زیرا ممکن است خراب شوند و به تعمیرات اساسی نیاز داشته باشند و اینکه ممکن است کلیدها هم به مرور زمان کهنه شوند و قابل استفاده نباشند . دسترسی از طریق رمز عبور هم دردسرهای خودش را دارد. چون افراد باید رمز ورود را به خاطر بسپارند که برای بسیاری از افراد این مساله کار راحتی نیست . ولی با یک قفل هتلی تنها یک کارت را با خود حمل می کنند ودیگر نیازی به حفظ کردن رمزهای سخت و یا حمل کلیدهای سنگین نیست.

۳- ایمنی بیش تر قفل های کارتی

قفل های کارتی مثل قفل های سنتی ایمنی پایینی ندارند و این به تنهایی به امنیت ورودی های ساختمان اضافه میکند . قفل به شما کمک می کند تا رفت و آمد افراد را با دقت بیشتری کنترل کنید و در صورت نیاز می توانید دسترسی افراد را محدود کنید و کارت ها را موقتا مسدود کنید .