مدیریت هتل ها روش های مختلفی دارد ولی هرچه مدیریت و هتلداری بهتر باشد مشریان هتل شما بیشتر خواهد شد. هتلداری هوشمند شیوه ای نوین برای فعالیت های هتلداری است.یکی از مهمترین خدماتی که هتل ها ارائه میکنند لاندری است. برای اطلاع از انواع سیستم های هتلی و هوشمند سازی آن و خرید قفل کارتی و قفل هتلی میتوانید از خدمات ما استفاده نمایید.

از آنجایی که روزانه مسافران زیادی به هتل ها وارد میشوند و در اتاق ها حضور دارند و پس از رفتن آنها مهمانان جدیدی به اتاق می آیند لازم است که ملحفه ها و رو بالشی ها را مرتبا شست و شو کرد، متاسفانه در هتل ها بزرگ این فرایند کمی زمان بر خواهد بود و مدیرییت آن دشوار است، اما هتلداری هوشمند این فرایند را ساده تر کرده است.

استفاده از روش های هوشمند برای مدیریت هتل ها میتواند در هزینه های قبوض آنها صرفه جویی نماید و به کمتر مصرف شدن انرژی کمک کند همچنین با نصب قفل های هتلی امنیت مسافران را تضمین میکنند.

از آنجایی که گاها کارکنان این مراکز و هتل ها اطلاعی از هزینه های جاری نداشته باشند و ندانند که چقدر آب و برق طی فعالیتی که انجام میدهند استفاده میشود به همین دلیل سهوا به باعث هدر رفت انرژی خواهند شد.

اما هوشمند سازی دیگر خطا های انسانی را مرتکب نمیشود و طبق نیاز و تعداد دفعاتی که نیاز است به شستن لباس ها میپردازد.

برای اشنایی با قفل های دیجیتال کلیک کنید

دیگر مسئله این است که جدا کردن لباس های مختلف برای کارمندان سخت است و شاید بخش خدمات آنها را از هم تفکیک نکنند و یا درجه حرارت مناسبی را برای آب انتخاب نکنند. اما اگر از سیستم هوشمند به این منظور استفاده شود کاملا برنامه مناسب و درجه حرارت مناسب انتخاب خواهد شد.

استفاده از سیستم هوشمند از بروز تاخیر در انجام کار ها جلوگیری میکند و یعنی زمانی که دستگاه آماده شست و شو باشد میزان معینی مواد شوینده برای شست و شو نیاز است و لباس ها باید با درجه حرارت مناسبی شست و شو شوند.