یکی دیگر از جذاب‌ترین گجت‌های هوشمند، چشمی دیجیتال درب است. چشمی هوشمند گجتی است که روی درب منزل شما نصب می‌شود و کنترل رفت‌وآمد پشت در منزلتان را به عهده می‌گیرد. دیگر نیاز ندارید برای مدیریت رفت‌وآمد، تا کمتر از پنجره بیرون بروید! جذاب نیست؟

چشمی دیجیتال به شما این امکان را خواهد داد که تصویر هر کسی که پشت منزلتان است را ببینید، حتی زمانی که در خانه نیستید. از طرفی اطلاعات ورود و خروج به منزلتان را به نرم‌افزار مدیریت هوشمند منزلتان ارسال می‌کند و شما قادر خواهید بود از رفت‌وآمد پشت درخانه باخبر شوید.

مدل هایی از چشمی دیجیتال وجود دارد که ، اگر شخصی حتی یک لحظه پشت درب ورودی قرار بگیرد چشمی به طور خودکار عکس میگیرد. چشمی دیجیتال معمولا در مغازه ها ، کارخانه ها ، آپارتمان ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه انسان ها بدنبال آرامش و رفاه می باشند ، و با مشغله ای که برای افراد وجود دارد چشمی دیجیتال با ثبت و ضبط تصاویر می تواند امنیت را تضمین کند. نصیب چشمی دیجیتال به همراه قفل های هوشمند براحتی انجام می شود.

مزایای چشمی دیجیتال نسبت به چشمی ساده :

  1. در چشمی های دیجیتال امکان دید نسبت به چشمی معمولی بازتر می باشد.
  2. در چشمی دیجیتال تصاویر غیر قابل وضوح و نامفهوم کاملا تشخیص داده می شود.
  3. اگر امکان مشاهده برای سالمندان و کودکان فراهم نباشد ، بدلیل وجود مانیتور براحتی می توانند با استفاده از چشمی های دیجیتال پشت درب را مشاهده کنند.
  4. کیفیت چشمی های دیجیتال نسبت به چشمی ساده مطلوب تر می باشد.
  5. چشمی دیجیتال دارای مادون قرمز می باشد، امکان دید در شب را برای افراد فراهم می کند.
  6. هنگام نصب نیازی به سیم کشی و برق ندارد.
  7. اگر باتری تمام شود هشدار می دهد. براحتی می توان چشمی را شارژ کرد.

منبع:

https://www.isatisdoor.com/what-is-digital-eye/