این روزها، امنیت به یکی از اولویت‌های افراد در طراحی خانه تبدیل شده است. خوشبختانه صنایع تولیدی با نوآوری‌های خودشان توانسته‌اند تا حدود زیادی دغدغه امنیت افراد را در ادارات، خانه، هتل‌ها و سایر اماکن شخصی و عمومی برطرف کنند. پرچم‌دار تأمین امنیت ساختمان‌ها، قفل دیجیتال است. اما درصد بالایی از تجربه خوب خرید این قفل‌ها، به انتخاب درست شما برمی‌گردد.

چرا قفل دیجیتال بخریم؟

استفاده از قفل دیجیتال مزایای زیادی دارد. اگر هنوز برای خرید قفل الکترونیک مردد هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا از مزایای این گجت جذاب و کاربردی بیشتر بدانید.

دلایل انتخاب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت

به دلایل ویژگی های منحصر به فرد فنی و امنیتی قفل دیجیتال ، افراد زیادی در سراسر جهان از این نوع قفل بر روب انواع درب ها از جمله درب ضد سرقت استفاده می نمایند. از ویژگی های مهم این نوع قفل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آسایش و آرامش خاطر کاربران

ویژگی های منحصر به فرد قفل دیجیتال مانند قفل خودکار، آلارم های هشدار، کنترل ورود و خروج و … خیال شما را کاملا از بابت امنیت محل زندگی و یا کار راحت می نماید. به عنوان مثال به محض بسته شدن درب، قفل دیجیتال به صورت خودکار بسته شده و نگرانی بابت اطمینان از بسته بودن درب از بین می رود.

امنیت بالای ورودی های قفل دیجیتال

در گذشته استفاده از کلیدها باعث بروز مشکلات زیادی بوده و دردسرهای جبران ناپذیری را برای کاربران ایجاد می کرد. مشکلاتی از جمله هزینه های بالای گم شدن کلیدها، کپی شدن بسیار آسان کلیدهای گم شده یا به سرقت رفته و …به همین دلیل با گذشت زمان قفل های قدیمی با کلید جای خود را به سایر مدل های قفل با دسترسی های متفاوت دادند.

منبع:

https://sanjagh.pro/blog/article/%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D9%81%D9%84-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%DA%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF

https://sanadarb.com/blog/37/Digital-lock-