قفل الکترونیکی قیمت بالاتری دارند ولی این قیمت در مقابل مزایای آن کاملا ارزشش را دارد. برای اینکه با مزایا این قفل ها آشنا شوید با ما همراه باشید.

۱٫ آسایش بیش تر. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که وقتی در یک جلسه هستند دسته کلید با خود به همراه نداشته باشند. چه در حال شنا باشید یا در یک فستیوال یا باشگاه وقت بگذرانید، حمل کردن کلید کار آزاردهنده ای است و احتمال گم شدن آن بسیار بالا است.

۲٫ پایانی بر گم کردن کلید. همه ی ما می دانیم که کلیدها چقدر گم می شوند. وقتی قفل الکترونیکی شما دارای رمز باشد با حفظ کردن آن دیگر هیچ کلیدی گم نخواهد شد. در یک سیستم قفل کارتی اگر شما کارت خود را گم کنید هزینه ی کمتری می دهید و به راحتی کارت را جایگزین می کنید و نگران هیچ ورود مشکوکی هم نخواهید بود.

۳٫ تعمیرات کمتر. مکانیزم فیزیکی قفل های سنتی باعث می شود این قفل ها زودتر از قفل های الکتریکی خراب شوند. وارد کردن رمز یا استفاده از کارت یعنی هیچ مکانیزم فیزیکی یا کلیدی وجود ندارد و این یعنی نیاز به تعمیر خیلی کم پیش می آید.

۴٫ نظارت کمتر. در یک سیستم دستی شخصی باید مراقب کلیدها باشد و آنها را در جایی قرار دارد و یا جایگزین کند. در یک سیستم الکتریکی شما به دیگران رمزی برای عبور می دهید و با این کار زمان را هدر نمی دهید و هزینه ها هم کاهش می یابد.

۵٫ امنیت بالاتر. بسیاری از قفل های مکانیکی به راحتی قابل باز شدن هستند (توسط دزدها) ولی قفل های الکتریکی امنیت بالاتری دارند و در حقیقت هیچ دسترسی به قفل وجود ندارد. این قفل ها به شما کمک می کند تا در زمان های دزدی اخطار بر روی قفل قرار دهید.

۶٫ سود بیش تر. اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید باید یک قفل الکتریکی داشته باشید. این قفل ها نه تنها هزینه ها را کاهش می دهد بلکه به شما کمک می کند تا از قفل های متنوع و با سلیقه و بودجه ی خود قفل را انتخاب کنید.

۷٫ زیبایی بیش تر. شاید این مطلب زیاد مهم نباشد ولی زیبایی برای خیلی از افراد اهمیت دارد. یک اتاق که دارای قفل الکترونیکی متعدد است به مراتب تاثیرگذارتر و مدرن تر از یک اتاق با قفل های مکانیکی است.

۸٫ انعطاف پذیری بیش تر. قفل الکترونیکی را می توان خیلی راحت و همیشه تنظیم کرد. هزینه ی قفل، رمز هر کمد و اینکه تا چه زمانی قفل یا باز باشد همگی به راحتی قابل انجام است.

۹٫ نظارت آسان تر. قفل های الکترونیکی به راحتی قابل نظارت هستند. شما می توانید کمدهای بدون صاحب را شناسایی کنید (در اتاق تعویض لباس کارکنان) و هر مشکلی که پیش بیاید را به راحتی متوجه شوید (مثلا وجود کارمند مرد در اتاق تعویض لباس خانم ها).

برای اشنایی با دستگیره های هوشمند کلیک کنید.

۱۰٫ آنالیز بهتر. نظارت را به مرحله ای جلوتر ببرید و به راحتی خدمات را آنالیز کنید. کدام کمدها بیش تر استفاده شده اند؟ ظرفیت آنها چقدر است؟ چند نفر از کمدها استفاده کرده اند؟ این امکانات به شما کمک می کند تا برای فضای خود و هزینه ها و ویژگی های مورد نیازتان برنامه ریزی بهتری داشته باشید.