وقتی صحبت از انواع این قفل ها می شود تعداد مشخصی وجود دارد که قفل کارتی آهن ربایی، قفل های کارتی RFID و کارت های هوشند می باشند که هر کدام مزایای خود را دارند. قفل های کارتی آهنربایی تقریبا ۵۰ سال است که در هتل ها استفاده می شوند و رویکردی به صرفه برای دسترسی آسان را برای ما فراهم می کنند. کارت های RFID ماندگاری و دوام بیش تری دارند ولی هزینه ی آن ها نیز بالاتر است. این قفل ها باید بدون هیچ گرد و خاکی باشند تا قسمت آهنربایی کثیف نشود و به مشکل نخورد.

کارت های هوشمند که جدیدترین سیستم قفل کارتی می باشد امنیت بالاتری داند ولی فرصت های شخصی سازی بازاریابی را هم برای شما فراهم می سازند. کارت های هوشمند مهمانان به هتل ها امکان می دهد تا الگوهای حرکتی مهمانان را بررسی کنند. این کار باعث می شود که برای هر مهمان یک پروفایل با تمامی سلیقه های او باز شود تا سرویس های مناسب به آن شخص ارائه شود.

کارت های هوشمندی که توسط کارکنان هتل مورد استفاده قرار می گیرند در بررسی میزان تعهد کاری آنها بسیار موثر است و مزایای بسیار زیادی دارد.
آنچه هنگام خرید قفل های هتلی باید بدانیم

وقتی قصد دارید قفل هتلی را از جایی تهیه کنید، باید چند نکته را به خاطر بسپارید. وقتی صحبت از قفل های کارتی آهنربایی می شود باید بدانید که مقاومت آهنربایی آنها بالا یا پایین است؛ و این کار باعث می شود شما از میزان انتقال داده ها توسط آهنربای قفل کارتی اطمینان حاصل کنید. شما می توانید پاسخ این سوال را از فروشنده ی قفل ها بپرسید یا قفل ها را برای یک فروشنده ی مطمئن بفرستید تا نتیجه را به شما اعلام کند.

برای اشنایی با قفل هوشمند کلیک کنید.

برای قفل های RFID باید بدانید که چیپ مخصوص روی دستگاه از چه نوعی است. این اطلاعات در دفترچه ی مربوط به قفل یافت می شود و یا در صورت نیاز باید از فروشنده پرسیده شود. هم چنین، شما می توانید کارت های خود را برای یک فروشنده ی مطمئن بفرستید و پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

گزینه های متعددی برای انتخاب نوع قفل هتل ها وجود دارد. با این حال، با انتخاب دقیق و مناسب می توان از کیفیت کارت، قیمت و خدمات پس از فروش آن اطمینان داشت.